kuchyně kuchyňské desky kuchyně
kuchyňské desky

koupelny koupelnové desky koupelny
koupelnové desky

dřezy/umyvadla dřezy/umyvadla

interiéry obklady stěn interiéry
obklady stěn

Ceník

Výhodná cena je jedním z hlavních aktiv umělého kamene Bien Stone. Ze srovnání s jakýmkoli obdobným materiálem vychází cena realizace z Bien Stone vždy nejpříznivěji.

Nízké ceny může firma Alca Bohemia s.r.o. garantovat jako přímý dodavatel od výrobce a jako výhradní distributor Bien Stone pro Českou a Slovenskou republiku, což činí z umělého kamene Bien Stone široce dostupný a přitom luxusní materiál.

Umělý kámen Bien Stone ruší mýty, že tyto materiály jsou určeny jen pro „bohaté“. Lze jej použít v každé domácnosti. Jeho cena je srovnatelná s cenou kvalitního dřeva. Cena dřezů a umyvadel je srovnatelná s výrobky z porcelánu a nerezu.

1. Bien Stone STANDARD

Cena za 1 m2 je v porovnání s obdobnými materiály o cca 50% nižší.

Cena je jednotná u jednobarevných, jemnozrnných i hrubozrnných designů.

2. Bien Stone BACK LIGHTING

Jde o translucenční a fluorescenční materiál s vysokou propustností světla (65%). Umožňuje nové, moderní uplatnění materiálu a světla při tvorbě vysoce atraktivních prvků interiérů.

3. Bien Stone HIGH CLASS - CLASSICAL

Vysoce luxusní materiál vhodný pro nejnáročnější zákazníky. Jeho užitné hodnoty dávají prostor pro veškeré nadstandardní exteriéry a interiéry. Je velmi dobře tepelně formovatelný.

4. Bien Stone UMYVADLA A KUCHYŇSKÉ DŘEZY

Více než tři desítky typů kuchyňských dřezů a umyvadel ve všech barevných modifikacích dávají naprosto ojedinělou možnost použití v kuchyňských linkách a koupelnách za bezkonkurenční ceny.

5. Bien-Stone VNITŘNÍ OKENNÍ PARAPETY

Umělý kámen Bien Stone nabízí ideální možnost řešení vnitřních okenních parapetů a to v cenách od 1.350,- Kč za běžný metr.

Ceny jsou uváděny bez DPH.

Konkrétní cena realizace je vždy určena na základě projektové či výkresové dokumentace – pro kalkulaci ceny můžete využít poptávkového formuláře s přiložením poptávaného projektu v elektronické podobě.

Cena zaměření, montáže a dopravy je kalkulována individuálně na základě rozsahu zakázky, náročnosti montáže a přepravní vzdálenosti.

Poznámka: Podrobný ceník materiálu Bien-StoneTM Vám poskytneme při osobním jednání. Nabízíme výrazné slevy pro zpracovatele. Materiál je dodáván ve standardních deskách 3050 x 760 mm nebo 2440 x 760 mm.

Výhodné slevy

Při realizaci větších projektů můžete využít výhodných slev při kombinaci nákupu z našeho dalšího sortimentu. Alca Bohemia s.r.o. dodává na český a slovenský trh také následující materiál:

Rádi Vám poskytneme jakékoliv bližší informace.

Kontakty:

602 32 32 67 nebo 777 32 32 67 - Ing. Miroslav Davídek, jednatel

Poptávkový formulář

Ochrana proti spamu. Kolik je 8 x 1

* Vaše jméno:

Firma (v případě osobního dotazu nevyplňujte):

Místo případné realizace - město a PSČ:

* Kontaktní telefon:

* Kontaktní e-mail:

* Předmět poptávky či dotazu:

Přiložit soubor s výkresovou dokumentací:

* = povinné položky


Výhradní zastoupení pro ČR a SR: ALCA BOHEMIA s.r.o.   |   Tvorba www stránek: www.netservis.cz