kuchyně kuchyňské desky kuchyně
kuchyňské desky

koupelny koupelnové desky koupelny
koupelnové desky

dřezy/umyvadla dřezy/umyvadla

interiéry obklady stěn interiéry
obklady stěn

Typy a užití materiálu Bien Stone

1. Bien Stone STANDARD

Série Standard je určena pro široké použití v interiérech, materiál je vhodný pro zpracování pod úhly - je tepelně formovatelný.

Akrylátové desky jsou dodávány v tloušťce 6, 9 a 12,7 mm v designu jednobarevných, jemnozrnných a hrubozrnných variací. Materiál je charakteristický vyšší otěruvzdorností a tepelnou odolností - snese krátkodobě až 250°C.

Hodí se pro výrobu kuchyňských desek, barových a prodejních pultů. Lze jej použít i k obkladům.

2. Bien Stone BACK LIGHTING

Jde o translucenční a fluorescenční materiál s vysokou propustností světla (65%). Umožňuje nové, moderní uplatnění materiálu a světla při tvorbě vysoce atraktivních prvků interiérů.

3. Bien Stone CLASSICAL / HIGH CLASS - CLASSICAL

Produkty série Classical je možné užít i v exteriérech díky jejich plné vstřícnosti k životnímu prostředí, možnostem ohýbání, vynikající pevnosti a tvrdosti, odolnosti proti vodě, ultrafialovému záření i mechanickému poškození. Bien Stone Classical je tak vhodným materiálem pro sloupy, pilíře, prvky se zakřivenými liniemi atp. Materiál Classical je vhodný pro zpracování jak pod úhly, tak pod rádiusy.

Vysoce luxusní materiál High class Classical je vhodný pro nejnáročnější zákazníky. Jeho užitné hodnoty dávají prostor pro veškeré nadstandardní exteriéry a interiéry. Je velmi dobře tepelně formovatelný.

4. Bien Stone UMYVADLA A KUCHYŇSKÉ DŘEZY

Více než tři desítky typů kuchyňských dřezů a umyvadel ve všech barevných modifikacích (60 různých designů) dává naprosto ojedinělou možnost použití v kuchyňských linkách a koupelnách za bezkonkurenční ceny.

5. Bien Stone VNITŘNÍ OKENNÍ PARAPETY

Umělý kámen Bien Stone nabízí ideální možnost řešení vnitřních okenních parapetů.


Výhradní zastoupení pro ČR a SR: ALCA BOHEMIA s.r.o.   |   Tvorba www stránek: www.netservis.cz